Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Stary Strzeszyn
-
-Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
-Strzeszyn PKM
-
-Sucholeska n/ż
-
-Synów Pułku n/ż
-
-Szarych Szeregów
-
-Szarych Szeregów I n/ż
-
-Łęgowskiego Wiadukt n/ż
-
-Łęgowskiego n/ż
-
-Mateckiego
-
-Os. Marysieńki
-
-Os. Zygmunta Starego
-
-Szymanowskiego
-
-Os. Śmiałego n/ż
-
-Kurpińskiego
-
-Stoińskiego
-
-Kupały
-
-Os. Łokietka
-
-Naramowice
-
-Sielawy n/ż
-
-Rubież
-
2'Bronisza
-
3'Boranta
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 38 |
6 | 15 40 |
7 | 17 47 |
8 | 15 47 |
9 | 14 45 |
10 | 17 50 |
11 | 20 50 |
12 | 22 52 |
13 | 15 45 |
14 | 15 46 |
15 | 18 48 |
16 | 18 48 |
17 | 18 48 |
18 | 15 43 |
19 | 13 43 |
20 | 15 44 |
21 | 10 43 |
22 | 10 45 |
23 | 07 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 58 |
6 | 28 58 |
7 | 28 58 |
8 | 28 58 |
9 | 28 59 |
10 | 33 |
11 | 03 33 |
12 | 03 33 |
13 | 03 33 |
14 | 03 33 |
15 | 03 33 |
16 | 03 33 |
17 | 03 33 |
18 | 03 32 |
19 | 02 32 |
20 | 02 32 |
21 | 01 31 |
22 | 01 31 |
23 | 02 |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 58 |
7 | 28 58 |
8 | 28 58 |
9 | 28 59 |
10 | 33 |
11 | 03 33 |
12 | 03 33 |
13 | 03 33 |
14 | 03 33 |
15 | 03 33 |
16 | 03 33 |
17 | 03 33 |
18 | 03 32 |
19 | 02 32 |
20 | 02 32 |
21 | 01 31 |
22 | 01 31 |
23 | 02 |
0 | - |
STARY STRZESZYN - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA
L - kurs skrócony do przystanku: Os. Łokietka