Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Stary Strzeszyn
-
-Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
-Strzeszyn PKM
-
-Sucholeska n/ż
-
-Synów Pułku n/ż
-
-Szarych Szeregów
-
-Szarych Szeregów I n/ż
-
-Łęgowskiego Wiadukt n/ż
-
-Łęgowskiego n/ż
-
-Mateckiego
-
-Os. Marysieńki
-
-Os. Zygmunta Starego
-
-Szymanowskiego
-
2'Os. Śmiałego n/ż
-
4'Kurpińskiego
-
6'Stoińskiego
-
7'Kupały
-
8'Os. Łokietka
-
10'Naramowice
-
12'Sielawy n/ż
-
14'Rubież
-
16'Bronisza
-
17'Boranta
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 25 |
6 | 02 27 |
7 | 03 33 |
8 | 01 33 |
9 | 01 32 |
10 | 04 37 |
11 | 07 37 |
12 | 08 38 |
13 | 01 31 |
14 | 01 31 |
15 | 03 33 |
16 | 03 33 |
17 | 03 33 |
18 | 02 30 |
19 | 00 30 |
20 | 02 32 58 |
21 | 31 58 |
22 | 33 56 |
23 | 23L |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 45 |
6 | 15 45 |
7 | 15 45 |
8 | 15 45 |
9 | 15 46 |
10 | 20 50 |
11 | 20 50 |
12 | 20 50 |
13 | 20 50 |
14 | 20 50 |
15 | 20 50 |
16 | 20 50 |
17 | 20 50 |
18 | 19 49 |
19 | 19 49 |
20 | 19 49 |
21 | 19 49 |
22 | 19 50 |
23 | 22L |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 45 |
7 | 15 45 |
8 | 15 45 |
9 | 15 46 |
10 | 20 50 |
11 | 20 50 |
12 | 20 50 |
13 | 20 50 |
14 | 20 50 |
15 | 20 50 |
16 | 20 50 |
17 | 20 50 |
18 | 19 49 |
19 | 19 49 |
20 | 19 49 |
21 | 19 49 |
22 | 19 50 |
23 | 22L |
0 | - |
STARY STRZESZYN - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA
L - kurs skrócony do przystanku: Os. Łokietka