Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Stary Strzeszyn
-
-Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
-Strzeszyn PKM
-
-Sucholeska n/ż
-
-Synów Pułku n/ż
-
-Szarych Szeregów
-
-Szarych Szeregów I n/ż
-
-Łęgowskiego Wiadukt n/ż
-
-Łęgowskiego n/ż
-
-Mateckiego
-
-Os. Marysieńki
-
2'Os. Zygmunta Starego
-
4'Szymanowskiego
-
6'Os. Śmiałego n/ż
-
8'Kurpińskiego
-
10'Stoińskiego
-
11'Kupały
-
12'Os. Łokietka
-
14'Naramowice
-
16'Sielawy n/ż
-
18'Rubież
-
20'Bronisza
-
21'Boranta
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 22 59 |
6 | 24 59 |
7 | 29 57 |
8 | 29 57 |
9 | 29 |
10 | 01 34 |
11 | 04 34 |
12 | 04 34 57 |
13 | 27 57 |
14 | 27 59 |
15 | 29 59 |
16 | 29 59 |
17 | 29 59 |
18 | 27 57 |
19 | 27 59 |
20 | 29 55 |
21 | 28 55 |
22 | 30 53 |
23 | 20L |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 42 |
6 | 12 42 |
7 | 12 42 |
8 | 12 42 |
9 | 12 43 |
10 | 16 46 |
11 | 16 46 |
12 | 16 46 |
13 | 16 46 |
14 | 16 46 |
15 | 16 46 |
16 | 16 46 |
17 | 16 46 |
18 | 16 46 |
19 | 16 46 |
20 | 16 46 |
21 | 16 46 |
22 | 16 47 |
23 | 19L |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 42 |
7 | 12 42 |
8 | 12 42 |
9 | 12 43 |
10 | 16 46 |
11 | 16 46 |
12 | 16 46 |
13 | 16 46 |
14 | 16 46 |
15 | 16 46 |
16 | 16 46 |
17 | 16 46 |
18 | 16 46 |
19 | 16 46 |
20 | 16 46 |
21 | 16 46 |
22 | 16 47 |
23 | 19L |
0 | - |
STARY STRZESZYN - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA
L - kurs skrócony do przystanku: Os. Łokietka