Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Stary Strzeszyn
-
-Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
-Strzeszyn PKM
-
-Sucholeska n/ż
-
-Synów Pułku n/ż
-
-Szarych Szeregów
-
-Szarych Szeregów I n/ż
-
-Łęgowskiego Wiadukt n/ż
-
-Łęgowskiego n/ż
-
2'Mateckiego
-
4'Os. Marysieńki
-
6'Os. Zygmunta Starego
-
8'Szymanowskiego
-
10'Os. Śmiałego n/ż
-
12'Kurpińskiego
-
14'Stoińskiego
-
15'Kupały
-
16'Os. Łokietka
-
18'Naramowice
-
20'Sielawy n/ż
-
22'Rubież
-
24'Bronisza
-
25'Boranta
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 19 55 |
6 | 20 55 |
7 | 25 53 |
8 | 25 53 |
9 | 25 57 |
10 | 30 |
11 | 00 30 |
12 | 00 30 53 |
13 | 23 53 |
14 | 23 53 |
15 | 23 53 |
16 | 23 53 |
17 | 23 53 |
18 | 23 53 |
19 | 23 55 |
20 | 25 51 |
21 | 24 51 |
22 | 26 49 |
23 | 17L |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 38 |
6 | 08 38 |
7 | 08 38 |
8 | 08 38 |
9 | 08 39 |
10 | 12 42 |
11 | 12 42 |
12 | 12 42 |
13 | 12 42 |
14 | 12 42 |
15 | 12 42 |
16 | 12 42 |
17 | 12 42 |
18 | 12 42 |
19 | 12 42 |
20 | 12 42 |
21 | 12 42 |
22 | 12 43 |
23 | 16L |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 38 |
7 | 08 38 |
8 | 08 38 |
9 | 08 39 |
10 | 12 42 |
11 | 12 42 |
12 | 12 42 |
13 | 12 42 |
14 | 12 42 |
15 | 12 42 |
16 | 12 42 |
17 | 12 42 |
18 | 12 42 |
19 | 12 42 |
20 | 12 42 |
21 | 12 42 |
22 | 12 43 |
23 | 16L |
0 | - |
STARY STRZESZYN - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA
L - kurs skrócony do przystanku: Os. Łokietka