Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Stary Strzeszyn
-
-Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
-Strzeszyn PKM
-
-Sucholeska n/ż
-
-Synów Pułku n/ż
-
-Szarych Szeregów
-
-Szarych Szeregów I n/ż
-
-Łęgowskiego Wiadukt n/ż
-
-Łęgowskiego n/ż
-
-Mateckiego
-
-Os. Marysieńki
-
-Os. Zygmunta Starego
-
-Szymanowskiego
-
-Os. Śmiałego n/ż
-
-Kurpińskiego
-
-Stoińskiego
-
-Kupały
-
-Os. Łokietka
-
2'Naramowice
-
4'Sielawy n/ż
-
6'Rubież
-
8'Bronisza
-
9'Boranta
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 32 |
6 | 09 34 |
7 | 11 41 |
8 | 09 41 |
9 | 08 39 |
10 | 11 44 |
11 | 14 44 |
12 | 16 46 |
13 | 09 39 |
14 | 09 40 |
15 | 12 42 |
16 | 12 42 |
17 | 12 42 |
18 | 09 37 |
19 | 07 37 |
20 | 09 39 |
21 | 05 38 |
22 | 05 40 |
23 | 03 30L |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 53 |
6 | 23 53 |
7 | 23 53 |
8 | 23 53 |
9 | 23 54 |
10 | 28 58 |
11 | 28 58 |
12 | 28 58 |
13 | 28 58 |
14 | 28 58 |
15 | 28 58 |
16 | 28 58 |
17 | 28 58 |
18 | 27 57 |
19 | 27 57 |
20 | 27 56 |
21 | 26 56 |
22 | 26 57 |
23 | 29L |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 53 |
7 | 23 53 |
8 | 23 53 |
9 | 23 54 |
10 | 28 58 |
11 | 28 58 |
12 | 28 58 |
13 | 28 58 |
14 | 28 58 |
15 | 28 58 |
16 | 28 58 |
17 | 28 58 |
18 | 27 57 |
19 | 27 57 |
20 | 27 56 |
21 | 26 56 |
22 | 26 57 |
23 | 29L |
0 | - |
STARY STRZESZYN - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA
L - kurs skrócony do przystanku: Os. Łokietka