Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Stary Strzeszyn
-
-Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
-Strzeszyn PKM
-
-Sucholeska n/ż
-
-Synów Pułku n/ż
-
-Szarych Szeregów
-
-Szarych Szeregów I n/ż
-
-Łęgowskiego Wiadukt n/ż
-
-Łęgowskiego n/ż
-
-Mateckiego
-
2'Os. Marysieńki
-
4'Os. Zygmunta Starego
-
6'Szymanowskiego
-
8'Os. Śmiałego n/ż
-
10'Kurpińskiego
-
12'Stoińskiego
-
13'Kupały
-
14'Os. Łokietka
-
16'Naramowice
-
18'Sielawy n/ż
-
20'Rubież
-
22'Bronisza
-
23'Boranta
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 20 57 |
6 | 22 57 |
7 | 27 55 |
8 | 27 55 |
9 | 27 59 |
10 | 32 |
11 | 02 32 |
12 | 02 32 55 |
13 | 25 55 |
14 | 25 56 |
15 | 26 56 |
16 | 26 56 |
17 | 26 56 |
18 | 25 55 |
19 | 25 57 |
20 | 27 53 |
21 | 26 53 |
22 | 28 51 |
23 | 18L |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 40 |
6 | 10 40 |
7 | 10 40 |
8 | 10 40 |
9 | 10 41 |
10 | 14 44 |
11 | 14 44 |
12 | 14 44 |
13 | 14 44 |
14 | 14 44 |
15 | 14 44 |
16 | 14 44 |
17 | 14 44 |
18 | 14 44 |
19 | 14 44 |
20 | 14 44 |
21 | 14 44 |
22 | 14 45 |
23 | 17L |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 40 |
7 | 10 40 |
8 | 10 40 |
9 | 10 41 |
10 | 14 44 |
11 | 14 44 |
12 | 14 44 |
13 | 14 44 |
14 | 14 44 |
15 | 14 44 |
16 | 14 44 |
17 | 14 44 |
18 | 14 44 |
19 | 14 44 |
20 | 14 44 |
21 | 14 44 |
22 | 14 45 |
23 | 17L |
0 | - |
STARY STRZESZYN - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA
L - kurs skrócony do przystanku: Os. Łokietka