Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Stary Strzeszyn
-
-Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
2'Strzeszyn PKM
-
3'Sucholeska n/ż
-
4'Synów Pułku n/ż
-
6'Szarych Szeregów
-
7'Szarych Szeregów I n/ż
-
8'Łęgowskiego Wiadukt n/ż
-
9'Łęgowskiego n/ż
-
11'Mateckiego
-
13'Os. Marysieńki
-
15'Os. Zygmunta Starego
-
17'Szymanowskiego
-
19'Os. Śmiałego n/ż
-
21'Kurpińskiego
-
23'Stoińskiego
-
24'Kupały
-
25'Os. Łokietka
-
27'Naramowice
-
29'Sielawy n/ż
-
31'Rubież
-
33'Bronisza
-
34'Boranta
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 11 46 |
6 | 11 46 |
7 | 16 44 |
8 | 16 44 |
9 | 16 48 |
10 | 21 51 |
11 | 21 51 |
12 | 21 44 |
13 | 14 44 |
14 | 14 44 |
15 | 14 44 |
16 | 14 44 |
17 | 14 44 |
18 | 14 44 |
19 | 14 46 |
20 | 16 43 |
21 | 16 43 |
22 | 18 41 |
23 | 09L |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 30 |
6 | 00 30 |
7 | 00 30 |
8 | 00 30 |
9 | 00 31 |
10 | 04 34 |
11 | 04 34 |
12 | 04 34 |
13 | 04 34 |
14 | 04 34 |
15 | 04 34 |
16 | 04 34 |
17 | 04 34 |
18 | 04 34 |
19 | 04 34 |
20 | 04 34 |
21 | 04 34 |
22 | 04 35 |
23 | 08L |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 30 |
7 | 00 30 |
8 | 00 30 |
9 | 00 31 |
10 | 04 34 |
11 | 04 34 |
12 | 04 34 |
13 | 04 34 |
14 | 04 34 |
15 | 04 34 |
16 | 04 34 |
17 | 04 34 |
18 | 04 34 |
19 | 04 34 |
20 | 04 34 |
21 | 04 34 |
22 | 04 35 |
23 | 08L |
0 | - |
STARY STRZESZYN - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA
L - kurs skrócony do przystanku: Os. Łokietka