Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Ogrody
-
-Żeromskiego
-
-Polna
-
2'Rynek Jeżycki
-
3'Kraszewskiego
-
4'Stare Zoo
-
6'Rondo Kaponiera
-
7'Zamek
-
9'Ratajczaka
-
10'Aleje Marcinkowskiego
-
12'Pl. Wiosny Ludów
-
13'Łąkowa
-
15'AWF
-
16'Półwiejska
-
18'Różana
-
19'Rynek Wildecki
-
21'Kosińskiego
-
22'Pamiątkowa
-
23'Traugutta
-
24'Traugutta
-
25'HCP
-
27'Wspólna
-
28'Dębiec PKM
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 05 20 34 49 |
6 | 04 19 30 40 50 |
7 | 00 10 20 30 40 50 |
8 | 00 10 20 30 40 50 |
9 | 00 09 19 34 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 19 34 49 |
13 | 04 19 30 40 50 |
14 | 00 10 20 30 40 50 |
15 | 00 10 20 30 40 50 |
16 | 00 10 20 30 40 50 |
17 | 00 10 20 30 40 50 |
18 | 00 10 20 30 39 59 |
19 | 07F 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 49S |
23 | 06G |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OGRODY - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: AWF, Rondo Rataje, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Poznań Główny, D worzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamiątkowa, Rondo Starołęka