Rozkład jazdy
Przystanki
Dni robocze
3 | - |
4 | 49 |
5 | 04 16 27 33 48 |
6 | 03 18 33 42 48 59 |
7 | 09 19 29 39 49 59 |
8 | 09 19 29 39 49 59 |
9 | 09 19 29 38 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 |
12 | 03 18 33 48 |
13 | 03 18 33 42 48 59 |
14 | 09 19 29 39 49 54 59 |
15 | 09 19 29 39 49 59 |
16 | 09 19 29 39 49 59 |
17 | 09 19 29 39 49 59 |
18 | 09 19 29 39 49 59 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 48 |
23 | 08 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 03 15 28 48 |
6 | 08 28 48 |
7 | 08 28 48 |
8 | 08 28 48 |
9 | 08 28 48 |
10 | 08 28 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 48 |
23 | 08 |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 11 26 56 |
7 | 26 56 |
8 | 26 56 |
9 | 26 56 |
10 | 26 56 |
11 | 19 26 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 48 |
23 | 08 |
0 | - |
OGRODY - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: AWF, Rondo Rataje, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Poznań Główny, D worzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamiątkowa, Rondo Starołęka