Rozkład jazdy
Przystanki
Dni robocze
3 | - |
4 | 48 |
5 | 03 15 26 32 47 |
6 | 02 17 32 41 47 58 |
7 | 08 18 28 38 48 58 |
8 | 08 18 28 38 48 58 |
9 | 08 18 28 37 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 17 32 41 47 58 |
14 | 08 18 28 38 48 53 58 |
15 | 08 18 28 38 48 58 |
16 | 08 18 28 38 48 58 |
17 | 08 18 28 38 48 58 |
18 | 08 18 28 38 48 58 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | 07 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 02 14 27 47 |
6 | 07 27 47 |
7 | 07 27 47 |
8 | 07 27 47 |
9 | 07 27 47 |
10 | 07 27 47 |
11 | 07 27 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | 07 |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 10 25 55 |
7 | 25 55 |
8 | 25 55 |
9 | 25 55 |
10 | 25 55 |
11 | 18 25 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | 07 |
0 | - |
OGRODY - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: AWF, Rondo Rataje, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Poznań Główny, D worzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamiątkowa, Rondo Starołęka