Rozkład jazdy
Przystanki
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 10 21 27 42 57 |
6 | 12 27 36 42 53 |
7 | 03 13 23 33 43 53 |
8 | 03 13 23 33 43 53 |
9 | 03 13 23 32 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 12 27 42 53 |
14 | 03 13 23 33 43 53 |
15 | 03 13 23 33 43 53 |
16 | 03 13 23 33 43 53 |
17 | 03 13 23 33 43 53 |
18 | 03 13 23 33 43 53 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 12S |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 09 22 42 |
6 | 02 22 42 |
7 | 02 22 42 |
8 | 02 22 42 |
9 | 02 22 42 |
10 | 02 22 42 |
11 | 02 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 12S |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 05 20 50 |
7 | 20 50 |
8 | 20 50 |
9 | 20 50 |
10 | 20 50 |
11 | 20 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 12S |
0 | - |
OGRODY - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: AWF, Rondo Rataje, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Poznań Główny, D worzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamiątkowa, Rondo Starołęka