Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Ogrody
-
2'Żeromskiego
-
4'Polna
-
6'Rynek Jeżycki
-
7'Kraszewskiego
-
8'Stare Zoo
-
10'Rondo Kaponiera
-
11'Zamek
-
13'Ratajczaka
-
14'Aleje Marcinkowskiego
-
16'Pl. Wiosny Ludów
-
17'Łąkowa
-
19'AWF
-
20'Półwiejska
-
22'Różana
-
23'Rynek Wildecki
-
25'Kosińskiego
-
26'Pamiątkowa
-
28'Traugutta
-
29'HCP
-
31'Wspólna
-
32'Dębiec PKM
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 01 16 30 45 |
6 | 00 15 26 36 46 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 05 15 30 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 26 36 46 56 |
14 | 06 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 35 55 |
19 | 03F 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 45S |
23 | 02G |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 56 |
5 | 16 35 55 |
6 | 15 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 15 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 45S |
23 | 02G |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 53 |
6 | 23 53 |
7 | 23 53 |
8 | 23 53 |
9 | 23 53 |
10 | 23 53 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 45S |
23 | 02G |
0 | - |
OGRODY - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: AWF, Rondo Rataje, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Poznań Główny, D worzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamiątkowa, Rondo Starołęka