W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Tabor gospodarczy


Pojazdy


MAN TGS 41.420 8×4

Holownik autobusowy, zbudowany został na bazie ciężarówki MAN TGS 41.420 8x4, wyposażony w zabudowę pogotowia technicznego wykonaną przez firmę Tevor S.A. Pojazd został wyposażony w silnik diesla o pojemności 12,4 l oraz mocy 420 KM, który spełnia normy emisji spalin Euro 6. Za przeniesienie napędu odpowiedzialna jest automatyczna skrzynia biegów z dwunastoma przełożeniami w przód i dwoma w tył. Kierowca ma możliwość wyboru między ręczną a automatyczną zmianą biegów. Skrzynia przekazuje na...