Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Bogusława n/ż
-
-Boranta
-
-Bronisza n/ż
-
-Rubież n/ż
-
-Naramowice n/ż
-
-Wilczy Młyn n/ż
-
-WORD n/ż
-
-Wilczak/Serbska n/ż
-
-Wilczak n/ż
-
-Winogrady n/ż
-
-Garbary PKM n/ż
-
-Grochowe Łąki n/ż
-
-Małe Garbary
-
-Solna n/ż
-
-Libelta n/ż
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Dworcowy n/ż
-
-Dworzec Zachodni n/ż
-
-Park Wilsona n/ż
-
-Ułańska n/ż
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego n/ż
-
-Ostroroga n/ż
-
-Grochowska n/ż
-
-Drzewieckiego n/ż
-
-Stadion Miejski n/ż
-
-Węgorka n/ż
-
-Rondo Skubiszewskiego n/ż
-
-Budziszyńska n/ż
-
0'Grotkowska n/ż
-
1'Cmentarna n/ż
-
3'Os. Kwiatowe n/ż
-
4'Twardogórska n/ż
-
6'Junikowo PKM
Noc PT/SOB
23 | 44M |
0 | 44P |
1 | 44M |
2 | 44P |
3 | 44M |
4 | 44 |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 44M |
0 | 44P |
1 | 44M |
2 | 44P |
3 | 44M |
4 | 44 |
5 | 46 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 14 |
0 | 14M |
1 | - |
2 | 14M |
3 | - |
4 | 14M |
5 | - |
6 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Lechicka - Wilczak - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Roosevelta - Głogowska - Berwińskiego - Wyspiańskiego - Grunwaldzka - JUNIKOWO PKM
M - kurs do przystanku: Malwowa z pominięciem przystanku: Junikowo PKM
P - kurs wydłużony do przystaku: Plewiska/Straż Pożarna