Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Bogusława n/ż
-
-Boranta
-
-Bronisza n/ż
-
-Rubież n/ż
-
-Naramowice n/ż
-
-Wilczy Młyn n/ż
-
-WORD n/ż
-
-Wilczak/Serbska n/ż
-
-Wilczak n/ż
-
1'Winogrady n/ż
-
2'Garbary PKM n/ż
-
3'Grochowe Łąki n/ż
-
4'Małe Garbary
-
6'Solna n/ż
-
7'Libelta n/ż
-
9'Most Teatralny
-
10'Rondo Kaponiera
-
11'Most Dworcowy n/ż
-
12'Dworzec Zachodni n/ż
-
13'Park Wilsona n/ż
-
15'Ułańska n/ż
-
18'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego n/ż
-
19'Ostroroga n/ż
-
20'Grochowska n/ż
-
21'Drzewieckiego n/ż
-
22'Stadion Miejski n/ż
-
22'Węgorka n/ż
-
23'Rondo Skubiszewskiego n/ż
-
24'Budziszyńska n/ż
-
24'Grotkowska n/ż
-
25'Cmentarna n/ż
-
27'Os. Kwiatowe n/ż
-
28'Twardogórska n/ż
-
30'Junikowo PKM
Noc PT/SOB
23 | 15M |
0 | 15P |
1 | 15M |
2 | 15P |
3 | 15M |
4 | 15 |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 15M |
0 | 15P |
1 | 15M |
2 | 15P |
3 | 15M |
4 | 15 |
5 | 15 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 45M |
0 | - |
1 | 45M |
2 | - |
3 | 45M |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Lechicka - Wilczak - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Roosevelta - Głogowska - Berwińskiego - Wyspiańskiego - Grunwaldzka - JUNIKOWO PKM
M - kurs do przystanku: Malwowa z pominięciem przystanku: Junikowo PKM
P - kurs wydłużony do przystaku: Plewiska/Straż Pożarna