Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Bogusława n/ż
-
-Boranta
-
-Bronisza n/ż
-
-Rubież n/ż
-
-Naramowice n/ż
-
-Wilczy Młyn n/ż
-
-WORD n/ż
-
-Wilczak/Serbska n/ż
-
-Wilczak n/ż
-
-Winogrady n/ż
-
-Garbary PKM n/ż
-
-Grochowe Łąki n/ż
-
-Małe Garbary
-
2'Solna n/ż
-
3'Libelta n/ż
-
5'Most Teatralny
-
6'Rondo Kaponiera
-
7'Most Dworcowy n/ż
-
8'Dworzec Zachodni n/ż
-
9'Park Wilsona n/ż
-
11'Ułańska n/ż
-
14'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego n/ż
-
15'Ostroroga n/ż
-
16'Grochowska n/ż
-
17'Drzewieckiego n/ż
-
18'Stadion Miejski n/ż
-
18'Węgorka n/ż
-
19'Rondo Skubiszewskiego n/ż
-
20'Budziszyńska n/ż
-
20'Grotkowska n/ż
-
21'Cmentarna n/ż
-
23'Os. Kwiatowe n/ż
-
24'Twardogórska n/ż
-
26'Junikowo PKM
Noc PT/SOB
23 | 19M |
0 | 19P |
1 | 19M |
2 | 19P |
3 | 19M |
4 | 19 |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 19M |
0 | 19P |
1 | 19M |
2 | 19P |
3 | 19M |
4 | 19 |
5 | 19 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 49M |
0 | - |
1 | 49M |
2 | - |
3 | 49M |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Lechicka - Wilczak - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Roosevelta - Głogowska - Berwińskiego - Wyspiańskiego - Grunwaldzka - JUNIKOWO PKM
M - kurs do przystanku: Malwowa z pominięciem przystanku: Junikowo PKM
P - kurs wydłużony do przystaku: Plewiska/Straż Pożarna