Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Bogusława n/ż
-
-Boranta
-
-Bronisza n/ż
-
-Rubież n/ż
-
-Naramowice n/ż
-
-Wilczy Młyn n/ż
-
-WORD n/ż
-
-Wilczak/Serbska n/ż
-
-Wilczak n/ż
-
-Winogrady n/ż
-
-Garbary PKM n/ż
-
-Grochowe Łąki n/ż
-
-Małe Garbary
-
-Solna n/ż
-
1'Libelta n/ż
-
3'Most Teatralny
-
4'Rondo Kaponiera
-
5'Most Dworcowy n/ż
-
6'Dworzec Zachodni n/ż
-
7'Park Wilsona n/ż
-
9'Ułańska n/ż
-
12'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego n/ż
-
13'Ostroroga n/ż
-
14'Grochowska n/ż
-
15'Drzewieckiego n/ż
-
16'Stadion Miejski n/ż
-
16'Węgorka n/ż
-
17'Rondo Skubiszewskiego n/ż
-
18'Budziszyńska n/ż
-
18'Grotkowska n/ż
-
19'Cmentarna n/ż
-
21'Os. Kwiatowe n/ż
-
22'Twardogórska n/ż
-
24'Junikowo PKM
Noc PT/SOB
23 | 21M |
0 | 21P |
1 | 21M |
2 | 21P |
3 | 21M |
4 | 21 |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 21M |
0 | 21P |
1 | 21M |
2 | 21P |
3 | 21M |
4 | 21 |
5 | 21 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 51M |
0 | - |
1 | 51M |
2 | - |
3 | 51M |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Lechicka - Wilczak - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Roosevelta - Głogowska - Berwińskiego - Wyspiańskiego - Grunwaldzka - JUNIKOWO PKM
M - kurs do przystanku: Malwowa z pominięciem przystanku: Junikowo PKM
P - kurs wydłużony do przystaku: Plewiska/Straż Pożarna