Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Częstochowska n/ż
-
-Kordeckiego
-
-Ściegiennego
-
-Trębacka
-
-Os. Kopernika
-
-Jawornicka
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka n/ż
-
-Stadion Miejski
-
-Marszałkowska
-
-Rycerska
-
-Ognik
-
-Kolorowa
-
-Swoboda
-
-Szpitalna
-
-Ogrody
-
1'Żeromskiego
-
2'Żeromskiego
-
3'Niestachowska n/ż
-
5'Wojska Polskiego
-
7'Os. Winiary
-
10'Trójpole
-
11'Piątkowska
-
12'Włościańska
-
13'Suszki
-
15'Os. Chrobrego
-
16'Os. Jagiełły
-
17'Wieża RTV
-
18'Os. Marysieńki
-
19'Wiedeńska
-
20'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
21'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
22'Os. Sobieskiego
Dni robocze
3 | - |
4 | 37 |
5 | 03 18 33 52 |
6 | 07 22 37 52 |
7 | 07 24 39 54 |
8 | 09 24 39 54 |
9 | 09 22 37 52 |
10 | 07 22 37 52 |
11 | 07 22 37 52 |
12 | 07 24 39 54 |
13 | 09 24 40 55 |
14 | 10 25 40 57 |
15 | 12 27 42 57 |
16 | 12 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 11 23 38 53 |
19 | 08 23 38 53 |
20 | 08 23 35 48 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | 07 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa