Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Częstochowska n/ż
-
-Kordeckiego
-
-Ściegiennego
-
-Trębacka
-
-Os. Kopernika
-
-Jawornicka
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka n/ż
-
-Stadion Miejski
-
-Marszałkowska
-
-Rycerska
-
-Ognik
-
4'Kolorowa
-
6'Swoboda
-
8'Szpitalna
-
11'Ogrody
-
12'Żeromskiego
-
13'Żeromskiego
-
14'Niestachowska n/ż
-
16'Wojska Polskiego
-
18'Os. Winiary
-
22'Trójpole
-
23'Piątkowska
-
24'Włościańska
-
25'Suszki
-
27'Os. Chrobrego
-
28'Os. Jagiełły
-
29'Wieża RTV
-
30'Os. Marysieńki
-
31'Wiedeńska
-
32'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
33'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
34'Os. Sobieskiego
Dni robocze
3 | - |
4 | 28 54 |
5 | 09 24 42 57 |
6 | 12 27 42 57 |
7 | 13 28 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 12 27 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 29 44 59 |
14 | 14 29 46 |
15 | 01 16 31 46 |
16 | 01 16 31 46 |
17 | 01 16 31 46 |
18 | 01 13 28 43 58 |
19 | 13 28 43 58 |
20 | 13 25 39 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 58 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 35 57S |
5 | 17 38 58 |
6 | 18 38 58 |
7 | 18 38 58 |
8 | 18 38 58 |
9 | 18 38 58 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 40 |
18 | 00 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 58 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 19# 41# |
6 | 01# 21# 41# |
7 | 01# 21# 41# |
8 | 01# 21# 41# |
9 | 01# 21# 41# |
10 | 01# 22# 42# |
11 | 02# 22# 42# |
12 | 02# 22# 42# |
13 | 02# 22# 42# |
14 | 02# 22# 42# |
15 | 02# 22# 42# |
16 | 02# 22# 42# |
17 | 02# 22# 43# |
18 | 03# 21# 41# |
19 | 01# 21# 41# |
20 | 01# 21# 40# |
21 | 00# 20# 40# |
22 | 00# 20# 40# |
23 | 00# |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa