Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Częstochowska n/ż
-
-Kordeckiego
-
-Ściegiennego
-
-Trębacka
-
-Os. Kopernika
-
-Jawornicka
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka n/ż
-
3'Stadion Miejski
-
4'Marszałkowska
-
6'Rycerska
-
8'Ognik
-
12'Kolorowa
-
14'Swoboda
-
16'Szpitalna
-
19'Ogrody
-
20'Żeromskiego
-
21'Żeromskiego
-
22'Niestachowska n/ż
-
24'Wojska Polskiego
-
26'Os. Winiary
-
30'Trójpole
-
31'Piątkowska
-
32'Włościańska
-
33'Suszki
-
35'Os. Chrobrego
-
36'Os. Jagiełły
-
37'Wieża RTV
-
38'Os. Marysieńki
-
39'Wiedeńska
-
40'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
41'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
42'Os. Sobieskiego
Dni robocze
3 | - |
4 | 23 49 |
5 | 04 19 35 50 |
6 | 05 20 35 50 |
7 | 05 20 35 50 |
8 | 05 20 35 50 |
9 | 05 20 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 21 36 51 |
14 | 06 21 36 51 |
15 | 06 21 36 51 |
16 | 06 21 36 51 |
17 | 06 21 36 51 |
18 | 06 21 36 51 |
19 | 06 21 36 51 |
20 | 06 18 33 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 52 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 30 52S |
5 | 12 32 52 |
6 | 12 32 52 |
7 | 12 32 52 |
8 | 12 32 52 |
9 | 12 32 52 |
10 | 12 32 52 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 33 53 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 52 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 14# 35# 55# |
6 | 15# 35# 55# |
7 | 15# 35# 55# |
8 | 15# 35# 55# |
9 | 15# 35# 55# |
10 | 15# 35# 55# |
11 | 15# 35# 55# |
12 | 15# 35# 55# |
13 | 15# 35# 55# |
14 | 15# 35# 55# |
15 | 15# 35# 55# |
16 | 15# 35# 55# |
17 | 15# 36# 56# |
18 | 15# 35# 55# |
19 | 15# 35# 55# |
20 | 15# 34# 54# |
21 | 14# 34# 54# |
22 | 14# 34# 54# |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa