Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Wichrowe Wzgórze
-
-Os. Kosmonautów
-
-Rondo Solidarności
-
-Połabska
-
-Os. Zwycięstwa
-
-Aleje Solidarności
-
-Wyłom
-
-Księcia Mieszka I
-
-Słowiańska
-
-Urbanowska n/ż
-
-Przepadek n/ż
-
-Urząd Marszałkowski
-
-Libelta
-
-Zamek
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Poznań Główny
-
-Poznań Główny
-
-Niedziałkowskiego
-
-Bergera
-
-ZNTK
-
-Robocza
-
-Pamiątkowa
-
-Rolna
-
-IPN
-
-Tokarska n/ż
-
-Piastowska n/ż
-
-Malinowa n/ż
-
-Łozowa
-
-Azaliowa
-
-Os. Dębina
Dni robocze
3 | - |
4 | 56 |
5 | 13 28 45 |
6 | 01 14 29 44 59 |
7 | 15 30 46 |
8 | 01 16 31 46 |
9 | 01 15 30 44 59 |
10 | 14 29 44 59 |
11 | 14 29 44 59 |
12 | 15 30 46 |
13 | 01 16 31 46 |
14 | 01 16 31 46 |
15 | 03 18 33 48 |
16 | 03 18 33 48 |
17 | 03 18 33 48 |
18 | 03 16 30 44 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 56 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 05 25 37 57 |
6 | 17 37 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 17 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 15 33 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 00 20 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 17 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 15 33 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
OS. WICHROWE WZGÓRZE - Murawa - Aleje Solidarności - Księcia Mieszka I - Przepadek - al. Niepodległości - Towarowa - al. Króla Przemysła II - Przemysłowa - Robocza - 28 Czerwca 1956 r. - Rolna - Wspólna - Dolna Wilda - Czechosłowacka - Łozowa - 28 Czerwca 1956 r. - OS. DĘBINA
L - kurs skrócony do przystanku: Libelta