Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Błażeja
-
-Jasna Rola
-
-Os. Łokietka
-
-Naramowice
-
-Lechicka/Naramowicka
-
-Włodarska
-
-Serbska
-
-Wilczak
-
-Przełajowa
-
-Kmieca
-
-Pasieka
-
-Żniwna
-
-Armii Poznań
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Zamek
-
-Ratajczaka
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-Wrocławska
-
-Pl. Bernardyński
-
-Most Św. Rocha
-
-Politechnika
-
-Kórnicka
-
1'Polanka
-
2'Łacina
-
3'Os. Tysiąclecia
-
4'Os. Lecha
-
6'Os. Czecha
-
7'Żegrze III
-
8'Żegrze II
-
9'Żegrze I
-
10'Rondo Żegrze
-
11'Tadeuszak
-
12'Unii Lubelskiej
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 11 26 41 55 |
6 | 11 26 41 52 |
7 | 02 12 22 32 42 52 |
8 | 02 12 22 32 42 52 |
9 | 02 12 22 32 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 26 41 52 |
14 | 02 12 22 32 42 52 |
15 | 02 12 22 32 42 52 |
16 | 02 12 22 32 42 52 |
17 | 02 12 22 32 42 52 |
18 | 02 12 22 32 42 52 |
19 | 01 08 22 26F 32F 41 52F |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 20F 42F |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
BŁAŻEJA - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych