Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Błażeja
-
-Jasna Rola
-
-Os. Łokietka
-
-Naramowice
-
-Lechicka/Naramowicka
-
-Włodarska
-
-Serbska
-
-Wilczak
-
-Przełajowa
-
-Kmieca
-
-Pasieka
-
1'Żniwna
-
2'Armii Poznań
-
4'Wielkopolska
-
5'Poznańska
-
7'Most Teatralny
-
8'Rondo Kaponiera
-
9'Rondo Kaponiera
-
11'Zamek
-
13'Ratajczaka
-
14'Aleje Marcinkowskiego
-
16'Wrocławska
-
17'Pl. Bernardyński
-
18'Most Św. Rocha
-
19'Politechnika
-
21'Kórnicka
-
22'Polanka
-
23'Łacina
-
24'Os. Tysiąclecia
-
25'Os. Lecha
-
27'Os. Czecha
-
28'Żegrze III
-
29'Żegrze II
-
30'Żegrze I
-
31'Rondo Żegrze
-
32'Tadeuszak
-
33'Unii Lubelskiej
Dni robocze
3 | - |
4 | 52 |
5 | 07 20 34 50 |
6 | 05 20 31 41 51 |
7 | 01 11 21 31 41 51 |
8 | 01 11 21 31 41 51 |
9 | 01 11 20 24G 35 50 54G |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 20 31 41 51 |
14 | 01 11 21 31 41 51 |
15 | 01 11 21 31 41 51 |
16 | 01 11 21 31 41 51 |
17 | 01 11 21 31 41 51 |
18 | 01 11 21 31 41 48 |
19 | 02 06F 12F 21 32F 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01F 23F |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 02 21 41 |
6 | 01 21 41 |
7 | 01 21 41 |
8 | 01 21 41 |
9 | 01 21 41 |
10 | 01 21 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01F 23F |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 03 33 |
7 | 03 33 |
8 | 03 33 |
9 | 03 33 |
10 | 03 33 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01F 23F |
0 | - |
BŁAŻEJA - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych