Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Błażeja
-
-Jasna Rola
-
-Os. Łokietka
-
-Naramowice
-
-Lechicka/Naramowicka
-
-Włodarska
-
-Serbska
-
-Wilczak
-
-Przełajowa
-
-Kmieca
-
-Pasieka
-
-Żniwna
-
-Armii Poznań
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Zamek
-
-Ratajczaka
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-Wrocławska
-
-Pl. Bernardyński
-
-Most Św. Rocha
-
-Politechnika
-
-Kórnicka
-
-Polanka
-
-Łacina
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Os. Lecha
-
-Os. Czecha
-
1'Żegrze III
-
2'Żegrze II
-
3'Żegrze I
-
4'Rondo Żegrze
-
5'Tadeuszak
-
6'Unii Lubelskiej
Dni robocze
3 | - |
4 | 54 |
5 | 06 17 25 32 47 |
6 | 01 17 23 32 47 58 |
7 | 08 18 28 38 48 58 |
8 | 08 18 28 38 48 58 |
9 | 08 18 28 38 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 17 32 47 58 |
14 | 08 18 28 38 48 58 |
15 | 08 18 28 38 48 58 |
16 | 08 18 28 38 48 58 |
17 | 08 18 28 38 48 58 |
18 | 08 18 28 38 48 58 |
19 | 07 14 28 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | 07 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 51 |
5 | 07 27 47 |
6 | 07 27 39 47 |
7 | 07 27 47 |
8 | 07 27 47 |
9 | 07 27 47 |
10 | 07 27 47 |
11 | 07 27 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | 07 |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 49 |
6 | 20 29 59 |
7 | 29 59 |
8 | 29 59 |
9 | 29 49 59 |
10 | 29 59 |
11 | 27 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 19 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | 07 |
0 | - |
BŁAŻEJA - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych