Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Golęcin n/ż
-
1'Golęcińska n/ż
-
2'Literacka n/ż
-
3'Hezjoda n/ż
-
4'Strzeszyn Grecki n/ż
-
4'Tołstoja n/ż
-
5'Puszkina n/ż
-
6'Tołstoja n/ż
-
7'Strzeszyn Grecki n/ż
-
8'Hezjoda n/ż
-
9'Gruchmanowej n/ż
-
10'Poszwińskiego n/ż
-
11'Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
13'Kontryma n/ż
-
14'Stary Strzeszyn n/ż
-
15'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
16'Strzeszyn PKM n/ż
-
17'Sucholeska n/ż
-
18'Synów Pułku n/ż
-
19'Rzepeckiej n/ż
-
19'Białczańska n/ż
-
20'Tułodzieckiej n/ż
-
21'Instytut Genetyki n/ż
-
21'Strzeszyńska Lisner n/ż
-
22'Jasielska I n/ż
-
22'Jasielska II n/ż
-
23'Truskawiecka n/ż
-
23'Druskienicka n/ż
-
24'Szczawnicka n/ż
-
25'Lutycka n/ż
-
26'Lutycka/Dojazd n/ż
-
27'Lutycka Szpital n/ż
-
28'Trójpole n/ż
-
29'Os. Winiary n/ż
-
29'Witosa Wiadukt n/ż
-
30'Witosa Kładka n/ż
-
32'Wojska Polskiego n/ż
-
33'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
34'Śląska n/ż
-
35'Nad Wierzbakiem n/ż
-
37'Kościelna n/ż
-
37'Jeżycka n/ż
-
38'Rynek Jeżycki n/ż
-
39'Most Teatralny
-
40'Rondo Kaponiera
-
41'Poznań Główny
Noc PT/SOB
23 | 39 |
0 | 39 |
1 | 39 |
2 | 39 |
3 | 39 |
4 | 39 |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 39 |
0 | 39 |
1 | 39 |
2 | 39 |
3 | 39 |
4 | - |
5 | 39 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | 39 |
5 | - |
6 | 09 |
POZNAŃ GŁÓWNY Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Literacka - Poszwińskiego - Koszalińska - Biskupińska - Strzeszyńska - Jasielska - Druskienicka - Szczawnicka - Lutycka - Juraszów - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY