Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Golęcin n/ż
-
-Golęcińska n/ż
-
-Literacka n/ż
-
-Hezjoda n/ż
-
1'Strzeszyn Grecki n/ż
-
1'Tołstoja n/ż
-
2'Puszkina n/ż
-
3'Tołstoja n/ż
-
4'Strzeszyn Grecki n/ż
-
5'Hezjoda n/ż
-
6'Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
7'Kontryma n/ż
-
8'Stary Strzeszyn n/ż
-
9'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
10'Strzeszyn PKM n/ż
-
11'Sucholeska n/ż
-
12'Synów Pułku n/ż
-
13'Białczańska n/ż
-
13'Rzepeckiej n/ż
-
14'Tułodzieckiej n/ż
-
15'Instytut Genetyki n/ż
-
15'Strzeszyńska Lisner n/ż
-
16'Jasielska II n/ż
-
16'Jasielska I n/ż
-
17'Druskienicka n/ż
-
17'Truskawiecka n/ż
-
18'Szczawnicka n/ż
-
19'Lutycka n/ż
-
20'Lutycka/Dojazd n/ż
-
21'Lutycka Szpital n/ż
-
22'Trójpole n/ż
-
23'Witosa Wiadukt n/ż
-
23'Os. Winiary n/ż
-
24'Witosa Kładka n/ż
-
26'Wojska Polskiego n/ż
-
27'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
28'Śląska n/ż
-
29'Nad Wierzbakiem n/ż
-
31'Jeżycka n/ż
-
31'Kościelna n/ż
-
32'Rynek Jeżycki n/ż
-
33'Most Teatralny
-
34'Rondo Kaponiera
-
35'Poznań Główny
Noc PT/SOB
23 | 42 |
0 | 42 |
1 | 42 |
2 | 42 |
3 | 42 |
4 | 42 |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 42 |
0 | 42 |
1 | 42 |
2 | 42 |
3 | 42 |
4 | 42 |
5 | 43 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 13 |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Literacka - Koszalińska - Biskupińska - Strzeszyńska - Jasielska - Druskienicka - Szczawnicka - Lutycka - Juraszów - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY