Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Mogileńska
-
-Pusta n/ż
-
-Miłostowo n/ż
-
-Bożeny n/ż
-
-Światopełka n/ż
-
-Sobiesława n/ż
-
-Ziemowita n/ż
-
-Browarna n/ż
-
-Piwna n/ż
-
-Folwarczna n/ż
-
-Franowo n/ż
-
-Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
-Szwajcarska Szpital n/ż
-
-Os. Zodiak n/ż
-
-Kurlandzka n/ż
-
-Os. Lecha n/ż
-
-Orle Gniazdo n/ż
-
-Os. Tysiąclecia n/ż
-
-Wiatraczna n/ż
-
-Inflancka n/ż
-
-Os. Oświecenia n/ż
-
-Piłsudskiego n/ż
-
-Rondo Rataje n/ż
-
-Rondo Rataje n/ż
-
1'Serafitek n/ż
-
3'AWF n/ż
-
4'Półwiejska n/ż
-
6'Poznań Główny
-
7'Uniwersytet Ekonomiczny
-
9'Zamek
-
11'Most Teatralny
-
12'Rondo Kaponiera
-
13'Bałtyk n/ż
-
15'Szylinga n/ż
-
16'Polna Szpital n/ż
-
17'Grodziska n/ż
-
18'Szpitalna n/ż
-
19'Brzask n/ż
-
20'Marcelińska n/ż
-
21'Rycerska n/ż
-
22'Ognik n/ż
-
24'Kolorowa n/ż
-
24'Bułgarska/Polska n/ż
-
25'Zgorzelecka n/ż
-
26'Leśnych Skrzatów n/ż
-
26'Edwardowo n/ż
-
27'Brzechwy n/ż
-
28'Wieczorynki n/ż
-
29'Os. Bajkowe n/ż
-
30'Złotowska n/ż
-
32'Port Lotniczy Ławica
Noc PT/SOB
23 | 13 |
0 | 13 |
1 | 13 |
2 | 13 |
3 | 13 |
4 | 13D |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 13 |
0 | 13 |
1 | 13 |
2 | 13 |
3 | 13 |
4 | 13D |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | 43 |
1 | - |
2 | 43 |
3 | - |
4 | - |
5 | 13 |
6 | - |
MOGILEŃSKA - Pusta - Warszawska - Browarna - Abpa Dymka - Folwarczna - Szwajcarska - Kurlandzka - Chartowo - Piaśnicka - Inflancka - Piłsudskiego - Zamenhofa - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Roosevelta - Bukowska - Grochowska - Marcelińska - Bułgarska - Bukowska - Leśnych Skrzatów - Brzechwy - Bukowska - PORT LOTNICZY ŁAWICA
D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór