Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Mogileńska
-
-Pusta n/ż
-
-Miłostowo n/ż
-
-Bożeny n/ż
-
-Światopełka n/ż
-
-Sobiesława n/ż
-
-Ziemowita n/ż
-
1'Browarna n/ż
-
2'Piwna n/ż
-
4'Folwarczna n/ż
-
6'Franowo n/ż
-
7'Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
9'Szwajcarska Szpital n/ż
-
11'Os. Zodiak n/ż
-
12'Kurlandzka n/ż
-
13'Os. Lecha n/ż
-
14'Orle Gniazdo n/ż
-
14'Os. Tysiąclecia n/ż
-
15'Wiatraczna n/ż
-
16'Inflancka n/ż
-
17'Os. Oświecenia n/ż
-
18'Piłsudskiego n/ż
-
19'Rondo Rataje n/ż
-
20'Rondo Rataje n/ż
-
21'Serafitek n/ż
-
23'AWF n/ż
-
24'Półwiejska n/ż
-
26'Poznań Główny
-
27'Uniwersytet Ekonomiczny
-
29'Zamek
-
31'Most Teatralny
-
32'Rondo Kaponiera
-
33'Bałtyk n/ż
-
35'Szylinga n/ż
-
36'Polna Szpital n/ż
-
37'Grodziska n/ż
-
38'Szpitalna n/ż
-
39'Brzask n/ż
-
40'Marcelińska n/ż
-
41'Rycerska n/ż
-
42'Ognik n/ż
-
44'Kolorowa n/ż
-
44'Bułgarska/Polska n/ż
-
45'Zgorzelecka n/ż
-
46'Leśnych Skrzatów n/ż
-
46'Edwardowo n/ż
-
47'Brzechwy n/ż
-
48'Wieczorynki n/ż
-
49'Os. Bajkowe n/ż
-
50'Złotowska n/ż
-
52'Port Lotniczy Ławica
Noc PT/SOB
23 | 53 |
0 | 53 |
1 | 53 |
2 | 53 |
3 | 48D |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 53 |
0 | 53 |
1 | 53 |
2 | 53 |
3 | 48D |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | 53 |
5 | - |
6 | - |
MOGILEŃSKA - Pusta - Warszawska - Browarna - Abpa Dymka - Folwarczna - Szwajcarska - Kurlandzka - Chartowo - Piaśnicka - Inflancka - Piłsudskiego - Zamenhofa - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Roosevelta - Bukowska - Grochowska - Marcelińska - Bułgarska - Bukowska - Leśnych Skrzatów - Brzechwy - Bukowska - PORT LOTNICZY ŁAWICA
D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór