Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Ogrody
-
2'Żeromskiego
-
4'Polna
-
6'Rynek Jeżycki
-
9'Most Teatralny
-
10'Rondo Kaponiera
-
13'Most Dworcowy
-
15'Poznań Główny
-
16'Wierzbięcice
-
18'Półwiejska
-
20'AWF
-
22'Serafitek
-
23'Rondo Rataje
-
24'Rondo Rataje
-
25'Kórnicka
-
26'Kórnicka
-
27'Polanka
-
28'Łacina
-
29'Os. Tysiąclecia
-
30'Os. Lecha
-
32'Piaśnicka Rynek
-
33'Piaśnicka/Kurlandzka
-
34'Szwedzka
-
35'Szwajcarska
-
36'Franowo
Dni robocze
3 | - |
4 | 48 |
5 | 02 15 28 43 58 |
6 | 13 24 34 44 54 |
7 | 04 14 24 34 44 54 |
8 | 04 14 24 34 44 54 |
9 | 04 14 19S 28 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 24 34 44 54 |
14 | 04 14 24 34 44 54 |
15 | 04 14 24 34 44 54 |
16 | 04 14 24 34 44 54 |
17 | 04 14 24 34 44 54 |
18 | 04 14 24 30 41 47S |
19 | 01 21 28S 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 48S |
23 | 05 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 02 21 41 |
6 | 01 21 41 |
7 | 01 21 41 |
8 | 01 21 41 |
9 | 01 21 41 |
10 | 01 21 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 48S |
23 | 05 |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 57 |
6 | 27 57 |
7 | 27 57 |
8 | 27 57 |
9 | 27 57 |
10 | 21 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 48S |
23 | 05 |
0 | - |
OGRODY - Roosevelta - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Rataje, Ron do Starołęka