Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Dębina
-
-Azaliowa
-
-Łozowa
-
-Malinowa n/ż
-
-Dolna Wilda n/ż
-
-Piastowska n/ż
-
-Tokarska n/ż
-
-IPN
-
-Rolna
-
-Pamiątkowa
-
-Robocza
-
-ZNTK
-
-Bergera
-
-Niedziałkowskiego
-
-Poznań Główny
-
-Poznań Główny
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Zamek
-
-Urząd Wojewódzki
-
-Urząd Marszałkowski
-
-Armii Poznań n/ż
-
-Słowiańska
-
-Księcia Mieszka I
-
-Wyłom
-
2'Os. Zwycięstwa
-
3'Połabska
-
5'Rondo Solidarności
-
6'Os. Kosmonautów
-
7'Os. Wichrowe Wzgórze
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 07 22 37 59 |
6 | 12 27 42 57 |
7 | 12 28 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 13 27 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 28 43 58 |
13 | 13 28 43 58 |
14 | 13 28 45 |
15 | 01 16 31 46 |
16 | 01 16 31 46 |
17 | 01 16 31 46 |
18 | 01 14 27 52 |
19 | 12 32 50 |
20 | 10 30 47 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26 46 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 47 |
5 | 07 24 48 |
6 | 10 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 11 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 32 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 25 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 47 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26 46 59 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 05 29 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 11 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 08 29 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 25 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 47 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26 46 |
23 | - |
0 | - |
OS. DĘBINA - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - 28 Czerwca 1956 r. - Robocza - Przemysłowa - al. Króla Przemysła II - Powstańców Wlkp. - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Murawa - OS. WICHROWE WZGÓRZE
U - kurs skrócony do przystanku: Urząd Wojewódzki