Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szeligowskiego n/ż
-
-Szymanowskiego
-
-Os. Zygmunta Starego
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Wojciechowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Stoińskiego
-
-Kupały
-
-Os. Łokietka
-
-Naramowice
-
-Os. Wichrowe Wzgórze
-
-Os. Kosmonautów
-
-Rondo Solidarności
-
-Os. Pod Lipami
-
-Os. Przyjaźni
-
-Ozimina
-
-Słowiańska
-
-Urbanowska n/ż
-
-Przepadek n/ż
-
-Urząd Marszałkowski
-
-Libelta
-
-Zamek
-
2'Rondo Kaponiera
-
4'Bałtyk
-
6'Szylinga
-
7'Polna Szpital
-
9'Bukowska
-
11'Opalenicka
-
12'Szamotulska
-
14'Marcelińska
-
15'Grochowska
-
17'Promienista
-
18'Tęczowa
-
20'Ściegiennego
-
21'Trębacka
-
22'Os. Kopernika
Dni robocze
3 | - |
4 | 37 |
5 | 06 19 32 53 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 11 26 42 57 |
8 | 12 27 42 57 |
9 | 11 26 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 11 26 42 57 |
13 | 12 27 42 57 |
14 | 12 27 43 59 |
15 | 14 29 44 59 |
16 | 14 29 44 59 |
17 | 14 29 44 59 |
18 | 12 26 40 55 |
19 | 10 25 40 55 |
20 | 10 25 47 |
21 | 05 25 32R 45 |
22 | 05 25 45 |
23 | 05 23 43R |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 27 43 |
6 | 06 26 46 |
7 | 06 26 46 |
8 | 06 26 46 |
9 | 06 26 46 |
10 | 07 27 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 46 |
19 | 06 26 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 05 12R 25 45 |
22 | 05 25 45 |
23 | 05 23 43R |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 25 46 |
7 | 06 26 46 |
8 | 06 26 46 |
9 | 06 26 46 |
10 | 07 27 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 46 |
19 | 06 26 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 05 12R 25 45 |
22 | 05 25 45 |
23 | 05 12R 23 43R |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Kurpińskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Murawa - Słowiańska - Księcia Mieszka I - Przepadek - al. Niepodległości - Święty Marcin - Bukowska - Przybyszewskiego - Marcelińska - Grochowska - Promienista - OS. KOPERNIKA
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera