Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Boranta
-
-Bogusława n/ż
-
-Bronisza
-
-Rubież
-
-Naramowice
-
-Os. Łokietka
-
-Kupały
-
-Łużycka n/ż
-
-Stoińskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Os. Śmiałego n/ż
-
-Szymanowskiego
-
-Os. Zygmunta Starego
-
-Os. Marysieńki
-
-Wiedeńska
-
-Mateckiego
-
-Łęgowskiego n/ż
-
-Łęgowskiego Wiadukt n/ż
-
1'Szarych Szeregów I n/ż
-
2'Szarych Szeregów
-
3'Białczańska
-
4'Synów Pułku n/ż
-
5'Sucholeska n/ż
-
6'Strzeszyn PKM
-
8'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
9'Stary Strzeszyn
Dni robocze
3 | - |
4 | 57 |
5 | 24 45 |
6 | 17 47 |
7 | 18 49 |
8 | 21 51 |
9 | 20 49 |
10 | 19 52 |
11 | 22 52 |
12 | 24 54 |
13 | 24 51 |
14 | 17 49 |
15 | 19 49 |
16 | 19 49 |
17 | 19 49 |
18 | 16 52 |
19 | 27 57 |
20 | 29 55 |
21 | 25 55 |
22 | 25 55 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 16 46 |
6 | 15 41 |
7 | 11 41 |
8 | 11 41 |
9 | 13 43 |
10 | 15 46 |
11 | 16 46 |
12 | 16 46 |
13 | 16 46 |
14 | 16 46 |
15 | 16 46 |
16 | 16 46 |
17 | 16 46 |
18 | 14 43 |
19 | 13 43 |
20 | 13 43 |
21 | 13 43 |
22 | 18 53 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 15 41 |
7 | 11 41 |
8 | 11 41 |
9 | 13 43 |
10 | 15 46 |
11 | 16 46 |
12 | 16 46 |
13 | 16 46 |
14 | 16 46 |
15 | 16 46 |
16 | 16 46 |
17 | 16 46 |
18 | 14 43 |
19 | 13 43 |
20 | 13 43 |
21 | 13 43 |
22 | 18 53 |
23 | - |
0 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Szarych Szeregów - Strzeszyńska - Biskupińska - STARY STRZESZYN