Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
-Drzewieckiego
-
-Grochowska
-
-Ostroroga
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
2'Arena
-
4'Arciszewskiego
-
5'Głogowska/Hetmańska
-
6'Głogowska/Hetmańska
-
7'Rynek Łazarski
-
9'Park Wilsona
-
11'Dworzec Zachodni
-
13'Poznań Główny
-
14'Wierzbięcice
-
16'Św. Czesława
-
17'Rynek Wildecki
-
19'Kosińskiego
-
20'Pamiątkowa
-
21'Traugutta
-
23'Rolna
-
25'Hetmańska Wiadukt
-
26'Rondo Starołęka
-
27'Rondo Starołęka
-
29'Rondo Żegrze
-
30'Rondo Żegrze
-
31'Żegrze I
-
32'Żegrze II
-
33'Żegrze III
-
34'Os. Czecha
-
36'Piaśnicka Rynek
-
37'Piaśnicka/Kurlandzka
-
38'Szwedzka
-
39'Szwajcarska
-
40'Franowo
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 10 24 39 54 |
6 | 09 25 40 51 |
7 | 01 11 21 31 41 51 |
8 | 01 11 21 31 41 51 |
9 | 01 11 24 32G 39 54 |
10 | 02G 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 24 39 54 |
13 | 09 25 40 51 |
14 | 01 11 21 31 41 51 |
15 | 01 11 21 31 41 51 |
16 | 01 11 21 31 41 51 |
17 | 01 11 21 31 41 51 |
18 | 01 11 21 31 38S 46 |
19 | 06 14 26 34G 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26 46 54 |
23 | 06 24G |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Reymonta - Hetmańska - Głogowska - Matyi - Wierzbięcice - 28 Czerwca 1956 r. - Hetmańska - Żegrze - Chartowo - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka