Rozkład jazdy
Przystanki
Dni robocze
3 | - |
4 | 47 |
5 | 02 17 32 47 56 |
6 | 02 17 31 41 51 |
7 | 01 11 21 31 41 51 |
8 | 01 11 21 31 41 51 |
9 | 01 17 32 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 13 17 31 41 51 |
14 | 01 11 21 31 41 51 |
15 | 01 11 21 31 41 51 |
16 | 01 11 21 31 41 51 |
17 | 01 11 21 31 41 51 |
18 | 01 11 21 31 42 |
19 | 02 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 25 |
5 | 01 21 41 |
6 | 01 21 41 |
7 | 01 21 41 |
8 | 01 21 41 |
9 | 01 21 41 |
10 | 01 21 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 48 |
6 | 11 21 51 |
7 | 21 51 |
8 | 21 51 |
9 | 21 51 |
10 | 21 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | - |
0 | - |
OGRODY - Dąbrowskiego - Przybyszewskiego - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Warszawska - MIŁOSTOWO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Śródka, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Śródka, Ron do Rataje, Rondo Starołęka