Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Grotkowska n/ż
-
-Cmentarna n/ż
-
-Os. Kwiatowe n/ż
-
-Gerberowa n/ż
-
-Żonkilowa n/ż
-
-Nagietkowa n/ż
-
1'Malwowa I n/ż
-
3'Malwowa
- B Strefa
-
5'Skórzewo/Szarotkowa n/ż
-
6'Skórzewo/Kościół
-
8'Skórzewo/Os. Makowe
-
9'Skórzewo/Kozierowskiego Szkoła
-
11'Skórzewo/Os. Grafitowe n/ż
- C Strefa
-
12'Dąbrowa/Leśna
-
13'Dąbrowa/Poprzeczna n/ż
-
14'Dąbrówka/Las n/ż
-
15'Dąbrówka/Parkowa
-
17'Dąbrówka/Kasztanowa
-
19'Dąbrówka/Szkoła
-
21'Palędzie/Dworzec Kolejowy
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 43 |
6 | 13 53 |
7 | 18 53 |
8 | 23 |
9 | 23 |
10 | 53 |
11 | - |
12 | 53 |
13 | 59 |
14 | 28 58 |
15 | 38 |
16 | 06 36 |
17 | 35 |
18 | 55 |
19 | - |
20 | 53 |
21 | - |
22 | 28 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 38 |
7 | 36 |
8 | 27 |
9 | 38 |
10 | 38 |
11 | 38 |
12 | 43 |
13 | 43 |
14 | 38 |
15 | 33 |
16 | 43 |
17 | 38 |
18 | 38 |
19 | 43 |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 36 |
8 | 27 |
9 | 38 |
10 | 38 |
11 | 38 |
12 | 43 |
13 | 43 |
14 | 38 |
15 | 33 |
16 | 43 |
17 | 38 |
18 | 38 |
19 | 43 |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Malwowa - Poznańska - Skórzewo/Poznańska - Skórzewo/Kozierowskiego - Dąbrowa/Wiejska - Dąbrowa/Leśna - Dąbrówka/Długa - Dąbrówka/Poznańska - Dąbrówka/Jałowcowa - Palędzie/Kolejowa - PALĘDZIE DWORZEC KOLEJOWY