Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Sielska
-
-Krauthofera
-
-Głogowska/Hetmańska
-
1'Rynek Łazarski
-
3'Park Wilsona
-
5'Dworzec Zachodni
-
7'Poznań Główny
-
8'Poznań Główny
-
9'Uniwersytet Ekonomiczny
-
10'Zamek
-
12'Ratajczaka
-
13'Aleje Marcinkowskiego
-
15'Wrocławska
-
16'Pl. Bernardyński
-
17'Most Św. Rocha
-
18'Politechnika
-
20'Kórnicka
-
21'Baraniaka
-
23'Rondo Śródka
-
24'Rondo Śródka
-
25'Zawady
Dni robocze
3 | - |
4 | 45 51 |
5 | 06 20 34 49 |
6 | 04 19 29 39 49 59 |
7 | 09 19 29 39 49 59 |
8 | 09 19 29 39 49 59 |
9 | 09 19 34 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 19 34 49 |
13 | 04 19 29 39 49 59 |
14 | 09 19 29 39 49 59 |
15 | 09 19 29 39 49 59 |
16 | 09 19 29 39 49 59 |
17 | 09 19 29 39 49 59 |
18 | 09 19 29 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 50S |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 45 59 |
5 | 19 39 59 |
6 | 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 50S |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 08 38 |
7 | 08 38 |
8 | 08 38 |
9 | 08 38 |
10 | 08 38 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 50S |
23 | - |
0 | - |
GÓRCZYN PKM - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Podwale - ZAWADY
G - zjazd do zajezdni Głogowska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Kórnicka, Rondo R ataje, Rondo Starołęka