Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Sielska
-
-Krauthofera
-
2'Głogowska/Hetmańska
-
3'Rynek Łazarski
-
5'Park Wilsona
-
7'Dworzec Zachodni
-
9'Poznań Główny
-
10'Poznań Główny
-
11'Uniwersytet Ekonomiczny
-
12'Zamek
-
14'Ratajczaka
-
15'Aleje Marcinkowskiego
-
17'Wrocławska
-
18'Pl. Bernardyński
-
19'Most Św. Rocha
-
20'Politechnika
-
22'Kórnicka
-
23'Baraniaka
-
25'Rondo Śródka
-
26'Rondo Śródka
-
27'Zawady
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 04 18 32 47 |
6 | 02 17 27 37 47 57 |
7 | 07 17 27 37 47 57 |
8 | 07 17 27 37 47 57 |
9 | 07 17 20G 32 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 35G 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 17 27 37 47 57 |
14 | 07 17 27 37 47 57 |
15 | 07 17 27 37 47 57 |
16 | 07 17 27 37 47 57 |
17 | 07 17 27 37 47 57 |
18 | 07 17 27 29G 37 47G 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 48S |
23 | 06G |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 57 |
5 | 17 37 57 |
6 | 17 37 57 |
7 | 17 37 57 |
8 | 17 37 57 |
9 | 17 37 57 |
10 | 17 37 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 17 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 48S |
23 | 06G |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 06 36 |
7 | 06 36 |
8 | 06 36 |
9 | 06 36 |
10 | 06 36 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 17 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 48S |
23 | 06G |
0 | - |
GÓRCZYN PKM - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Podwale - ZAWADY
G - zjazd do zajezdni Głogowska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Kórnicka, Rondo R ataje, Rondo Starołęka