Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Golęcin n/ż
-
-Golęcińska n/ż
-
-Literacka n/ż
-
-Hezjoda n/ż
-
-Strzeszyn Grecki n/ż
-
-Tołstoja n/ż
-
-Puszkina n/ż
-
-Tołstoja n/ż
-
-Strzeszyn Grecki n/ż
-
-Hezjoda n/ż
-
-Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
1'Kontryma n/ż
-
2'Stary Strzeszyn n/ż
-
3'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
4'Strzeszyn PKM n/ż
-
5'Sucholeska n/ż
-
6'Synów Pułku n/ż
-
7'Białczańska n/ż
-
7'Rzepeckiej n/ż
-
8'Tułodzieckiej n/ż
-
9'Instytut Genetyki n/ż
-
9'Strzeszyńska Lisner n/ż
-
10'Jasielska II n/ż
-
10'Jasielska I n/ż
-
11'Druskienicka n/ż
-
11'Truskawiecka n/ż
-
12'Szczawnicka n/ż
-
13'Lutycka n/ż
-
14'Lutycka/Dojazd n/ż
-
15'Lutycka Szpital n/ż
-
16'Trójpole n/ż
-
17'Witosa Wiadukt n/ż
-
17'Os. Winiary n/ż
-
18'Witosa Kładka n/ż
-
20'Wojska Polskiego n/ż
-
21'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
22'Śląska n/ż
-
23'Nad Wierzbakiem n/ż
-
25'Jeżycka n/ż
-
25'Kościelna n/ż
-
26'Rynek Jeżycki n/ż
-
27'Most Teatralny
-
28'Rondo Kaponiera
-
29'Poznań Główny
Noc PT/SOB
23 | 48 |
0 | 48 |
1 | 48 |
2 | 48 |
3 | 48 |
4 | 48 |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 48 |
0 | 48 |
1 | 48 |
2 | 48 |
3 | 48 |
4 | 48 |
5 | 48 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 18 |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Literacka - Koszalińska - Biskupińska - Strzeszyńska - Jasielska - Druskienicka - Szczawnicka - Lutycka - Juraszów - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY