Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Port Lotniczy Ławica
-
-Port Lotniczy Ławica
-
-Perzycka n/ż
-
-Ławica n/ż
-
-Malechowska n/ż
-
-Os. Bajkowe n/ż
-
-Wieczorynki n/ż
-
-Brzechwy n/ż
-
-Edwardowo n/ż
-
-Leśnych Skrzatów n/ż
-
1'Kolorowa n/ż
-
1'Zgorzelecka n/ż
-
2'Bułgarska/Polska n/ż
-
3'Ognik n/ż
-
4'Rycerska n/ż
-
5'Marcelińska n/ż
-
6'Brzask n/ż
-
7'Szpitalna n/ż
-
8'Grodziska n/ż
-
10'Polna Szpital n/ż
-
11'Szylinga n/ż
-
13'Rondo Kaponiera
-
14'Rondo Kaponiera
-
15'Most Teatralny
-
16'Zamek n/ż
-
17'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
18'Poznań Główny n/ż
-
20'Półwiejska n/ż
-
22'AWF n/ż
-
23'Serafitek n/ż
-
23'Rondo Rataje n/ż
-
24'Rondo Rataje n/ż
-
25'Piłsudskiego n/ż
-
26'Os. Oświecenia n/ż
-
27'Inflancka n/ż
-
28'Wiatraczna n/ż
-
29'Os. Tysiąclecia n/ż
-
29'Orle Gniazdo n/ż
-
30'Os. Lecha n/ż
-
31'Kurlandzka n/ż
-
32'Os. Zodiak n/ż
-
34'Szwajcarska Szpital
-
35'Szwajcarska Szpital n/ż
-
36'Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
37'Franowo n/ż
-
39'Folwarczna n/ż
-
41'Piwna n/ż
-
42'Browarna n/ż
-
42'Ziemowita n/ż
-
43'Sobiesława n/ż
-
44'Światopełka n/ż
-
46'Miłostowo n/ż
-
47'Pusta n/ż
-
48'Mogileńska
Noc PT/SOB
23 | 11 |
0 | 11D |
1 | 11 |
2 | 11D |
3 | 11 |
4 | 11 |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 11 |
0 | 11D |
1 | 11 |
2 | 11D |
3 | 11 |
4 | 11 |
5 | 11 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | 41D |
2 | - |
3 | 41 |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
PORT LOTNICZY ŁAWICA - Perzycka - Złotowska - Brzechwy - Leśnych Skrzatów - Bukowska - Bułgarska - Marcelińska - Grochowska - Bukowska - Zwierzyniecka - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Towarowa - al. Niepodległości - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Piaśnicka - Chartowo - Kurlandzka - Szwajcarska - Folwarczna - Abpa Dymka - Browarna - Światopełka - Warszawska - Pusta - MOGILEŃSKA
D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór