Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Dębina
-
-Azaliowa n/ż
-
-Malinowa n/ż
-
-Łozowa n/ż
-
-Dolna Wilda n/ż
-
-Piastowska n/ż
-
-Tokarska n/ż
-
-IPN n/ż
-
-Rolna n/ż
-
-Rolna
-
-Pamiątkowa n/ż
-
-Kosińskiego n/ż
-
-Rynek Wildecki n/ż
-
-Św. Czesława n/ż
-
-Poznań Główny n/ż
-
-Poznań Główny n/ż
-
-Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Urząd Wojewódzki n/ż
-
-Urząd Marszałkowski n/ż
-
-Armii Poznań n/ż
-
-Księcia Mieszka I n/ż
-
-Słowiańska n/ż
-
-Wyłom n/ż
-
-Os. Zwycięstwa n/ż
-
-Wiktoria n/ż
-
-Połabska n/ż
-
-Umultowska n/ż
-
-Umultowska n/ż
-
-Włościańska n/ż
-
-Suszki n/ż
-
-Os. Chrobrego n/ż
-
-Os. Jagiełły n/ż
-
-Wieża RTV n/ż
-
-Os. Marysieńki n/ż
-
-Wiedeńska n/ż
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
-Os. Sobieskiego
Noc PT/SOB
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | 11 |
3 | - |
4 | 07R |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | 11 |
3 | - |
4 | 07 |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
OS. DĘBINA - 28 Czerwca 1956 r. - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - Hetmańska - 28 Czerwca 1956 r. - Wierzbięcice - al. Króla Przemysła II - Towarowa - Składowa - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Połabska - Lechicka - Wojciechowskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera