Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Dębina
-
-Azaliowa n/ż
-
-Malinowa n/ż
-
-Łozowa n/ż
-
-Dolna Wilda n/ż
-
-Piastowska n/ż
-
-Tokarska n/ż
-
-IPN n/ż
-
-Rolna n/ż
-
-Rolna
-
-Pamiątkowa n/ż
-
1'Kosińskiego n/ż
-
2'Rynek Wildecki n/ż
-
4'Św. Czesława n/ż
-
6'Poznań Główny n/ż
-
6'Poznań Główny n/ż
-
7'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
10'Rondo Kaponiera
-
11'Most Teatralny
-
12'Urząd Wojewódzki n/ż
-
14'Urząd Marszałkowski n/ż
-
16'Armii Poznań n/ż
-
18'Księcia Mieszka I n/ż
-
18'Słowiańska n/ż
-
19'Wyłom n/ż
-
21'Os. Zwycięstwa n/ż
-
22'Wiktoria n/ż
-
22'Połabska n/ż
-
23'Umultowska n/ż
-
24'Umultowska n/ż
-
25'Włościańska n/ż
-
26'Suszki n/ż
-
27'Os. Chrobrego n/ż
-
28'Os. Jagiełły n/ż
-
29'Wieża RTV n/ż
-
29'Os. Marysieńki n/ż
-
30'Wiedeńska n/ż
-
31'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
31'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
32'Os. Sobieskiego
Noc PT/SOB
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
OS. DĘBINA - 28 Czerwca 1956 r. - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - Hetmańska - 28 Czerwca 1956 r. - Wierzbięcice - al. Króla Przemysła II - Powstańców Wlkp. - al. Niepodległości - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Połabska - Lechicka - Wojciechowskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera