Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Dębina
-
-Azaliowa n/ż
-
-Malinowa n/ż
-
0'Łozowa n/ż
-
1'Dolna Wilda n/ż
-
2'Piastowska n/ż
-
4'Tokarska n/ż
-
5'IPN n/ż
-
6'Rolna n/ż
-
7'Rolna
-
8'Pamiątkowa n/ż
-
9'Kosińskiego n/ż
-
10'Rynek Wildecki n/ż
-
12'Św. Czesława n/ż
-
14'Poznań Główny n/ż
-
14'Poznań Główny n/ż
-
15'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
18'Rondo Kaponiera
-
19'Most Teatralny
-
20'Urząd Wojewódzki n/ż
-
22'Urząd Marszałkowski n/ż
-
24'Armii Poznań n/ż
-
26'Księcia Mieszka I n/ż
-
26'Słowiańska n/ż
-
27'Wyłom n/ż
-
29'Os. Zwycięstwa n/ż
-
30'Wiktoria n/ż
-
30'Połabska n/ż
-
31'Umultowska n/ż
-
32'Umultowska n/ż
-
33'Włościańska n/ż
-
34'Suszki n/ż
-
35'Os. Chrobrego n/ż
-
36'Os. Jagiełły n/ż
-
37'Wieża RTV n/ż
-
37'Os. Marysieńki n/ż
-
38'Wiedeńska n/ż
-
39'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
39'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
40'Os. Sobieskiego
Noc PT/SOB
23 | 07 37 |
0 | 07 37 |
1 | 07 37 |
2 | 07 37 |
3 | 03 33 |
4 | 03 33R |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 07 37 |
0 | 07 37 |
1 | 07 37 |
2 | 07 37 |
3 | 03 33 |
4 | 03 33 |
5 | 03 33 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 37 |
0 | 37 |
1 | 37 |
2 | 37 |
3 | 33 |
4 | 33R |
5 | - |
6 | - |
OS. DĘBINA - 28 Czerwca 1956 r. - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - Hetmańska - 28 Czerwca 1956 r. - Wierzbięcice - al. Króla Przemysła II - Towarowa - Składowa - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Połabska - Lechicka - Wojciechowskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera