Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
3'Most Teatralny
-
4'Rondo Kaponiera
-
6'Dworzec Zachodni
-
8'Dworzec Zachodni
-
10'Most Dworcowy
-
12'Rondo Kaponiera
-
13'Zamek
-
15'Ratajczaka
-
16'Aleje Marcinkowskiego
-
18'Wrocławska
-
19'Pl. Bernardyński
-
20'Most Św. Rocha
-
21'Politechnika
-
22'Kórnicka
-
23'Polanka
-
24'Łacina
-
25'Os. Tysiąclecia
-
26'Os. Lecha
-
28'Os. Czecha
-
29'Żegrze III
-
30'Żegrze II
-
31'Żegrze I
-
32'Rondo Żegrze
-
33'Tadeuszak
-
34'Unii Lubelskiej
Noc PT/SOB
23 | 20 50 |
0 | 20 50 |
1 | 20 50 |
2 | 20 50 |
3 | 20 50 |
4 | 20F 35F 50F |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 20 50 |
0 | 20 50 |
1 | 20 50 |
2 | 20 50 |
3 | 20 50 |
4 | 20 50 |
5 | 20 50F |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 50 |
0 | 50 |
1 | 50 |
2 | 50 |
3 | 50 |
4 | 40F |
5 | - |
6 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Głogowska - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych