Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Częstochowska n/ż
-
-Kordeckiego
-
-Ściegiennego
-
-Trębacka
-
-Os. Kopernika
-
-Jawornicka
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka n/ż
-
-Stadion Miejski
-
-Marszałkowska
-
-Rycerska
-
-Ognik
-
-Kolorowa
-
-Swoboda
-
-Szpitalna
-
-Ogrody
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Wojska Polskiego
-
-Os. Winiary
-
-Trójpole
-
-Piątkowska
-
-Włościańska
-
-Suszki
-
-Os. Chrobrego
-
-Os. Jagiełły
-
-Wieża RTV
-
-Os. Marysieńki
-
1'Wiedeńska
-
2'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
3'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
4'Os. Sobieskiego
Dni robocze
3 | - |
4 | 54 |
5 | 20 35 51 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 10 26 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 12 27 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 26 43 58 |
13 | 13 28 43 59 |
14 | 14 29 45 |
15 | 02 19 34 49 |
16 | 04 19 34 49 |
17 | 04 19 34 49 |
18 | 04 16 29 41 56 |
19 | 11 26 41 56 |
20 | 11 26 41 53 |
21 | 06 25 45 |
22 | 05 25 45 |
23 | 05 24 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 01 23S 44 |
6 | 06 26 46 |
7 | 06 26 46 |
8 | 06 26 46 |
9 | 06 26 46 |
10 | 06 28 49 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 28 46 |
19 | 06 26 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45 |
23 | 05 24 |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 44# |
6 | 06# 26# 46# |
7 | 06# 26# 46# |
8 | 06# 26# 46# |
9 | 06# 26# 46# |
10 | 06# 28# 49# |
11 | 09# 29# 49# |
12 | 09# 29# 49# |
13 | 09# 29# 49# |
14 | 09# 29# 49# |
15 | 09# 29# 49# |
16 | 09# 29# 49# |
17 | 09# 29# 49# |
18 | 09# 28# 46# |
19 | 06# 26# 46# |
20 | 06# 26# 46# |
21 | 05# 25# 45# |
22 | 05# 25# 45# |
23 | 05# 24# |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa