Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Franowo
-
-Szwajcarska
-
-Szwedzka
-
-Piaśnicka/Kurlandzka
-
-Piaśnicka Rynek
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Serafitek
-
-AWF
-
-Półwiejska
-
-Wierzbięcice
-
-Poznań Główny
-
-Most Dworcowy
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki
-
-Polna
-
-Żeromskiego
-
2'Ogrody
Dni robocze
3 | - |
4 | 43 56 |
5 | 07 18 27 42 57 |
6 | 06 12 27 42 51 57 |
7 | 09 19 29 39 49 59 |
8 | 09 19 29 39 49 59 |
9 | 09 19 29 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 12 21 27 42 52 57 |
14 | 09 19 29 39 49 59 |
15 | 09 19 29 39 49 59 |
16 | 09 19 29 39 49 59 |
17 | 09 19 29 39 49 59 |
18 | 09 19 29 39 49 59 |
19 | 08 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | 00 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 57 |
5 | 09 20 40 |
6 | 00 20 40 |
7 | 00 20 40 |
8 | 00 20 40 |
9 | 00 20 40 |
10 | 00 20 40 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | 00 |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 52 |
6 | 12 42 |
7 | 12 42 |
8 | 12 42 |
9 | 12 42 |
10 | 12 28 39 59 |
11 | 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | 00 |
0 | - |
FRANOWO - Szwajcarska - Piaśnicka - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Jana Pawła II - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Matyi - Roosevelta - Dąbrowskiego - OGRODY
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Rataje, Ron do Starołęka