Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Wichrowe Wzgórze
-
-Os. Kosmonautów
-
-Rondo Solidarności
-
-Połabska
-
-Os. Zwycięstwa
-
-Aleje Solidarności
-
-Wyłom
-
-Księcia Mieszka I
-
1'Słowiańska
-
2'Urbanowska n/ż
-
3'Przepadek n/ż
-
4'Urząd Marszałkowski
-
6'Libelta
-
8'Zamek
-
9'Uniwersytet Ekonomiczny
-
10'Poznań Główny
-
12'Poznań Główny
-
14'Niedziałkowskiego
-
15'Bergera
-
16'ZNTK
-
17'Robocza
-
19'Pamiątkowa
-
21'Rolna
-
22'IPN
-
23'Tokarska n/ż
-
25'Piastowska n/ż
-
26'Malinowa n/ż
-
27'Łozowa
-
28'Azaliowa
-
30'Os. Dębina
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 14 28 40 55 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 10 25 40 55 |
8 | 10 25 40 55 |
9 | 10 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 40 55 |
14 | 10 25 40 55 |
15 | 10 25 40 55 |
16 | 10 25 40 55 |
17 | 10 25 40 55 |
18 | 10 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45L |
23 | 05L |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 07 27 47 |
6 | 07 25 45 |
7 | 05 25 45 |
8 | 05 25 45 |
9 | 05 25 45 |
10 | 05 25 45 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45L |
23 | 05L |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 05 25 45 |
7 | 05 25 45 |
8 | 05 25 45 |
9 | 05 25 45 |
10 | 05 25 45 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45L |
23 | 05L |
0 | - |
OS. WICHROWE WZGÓRZE - Murawa - Aleje Solidarności - Księcia Mieszka I - Przepadek - al. Niepodległości - Towarowa - al. Króla Przemysła II - Przemysłowa - Robocza - 28 Czerwca 1956 r. - Rolna - Wspólna - Dolna Wilda - Czechosłowacka - Łozowa - 28 Czerwca 1956 r. - OS. DĘBINA
L - kurs skrócony do przystanku: Libelta