Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Sielska
-
-Krauthofera
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Rynek Łazarski
-
-Park Wilsona
-
-Dworzec Zachodni
-
-Poznań Główny
-
-Poznań Główny
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Zamek
-
-Gwarna
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
-Polanka
-
-Łacina
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Os. Lecha
-
-Os. Czecha
-
-Żegrze III
-
-Żegrze II
-
-Żegrze I
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Starołęka Mała
-
-Bystra
-
-Starołęka PKM
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 03 |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 13 |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
GÓRCZYN PKM - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Gwarna - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM
G - zjazd do zajezdni Głogowska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Os. Czecha