Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
1'Szymanowskiego
-
2'Kurpińskiego
-
4'Lechicka Poznań Plaza
-
5'Aleje Solidarności
-
6'Słowiańska
-
10'Most Teatralny
-
12'Fredry
-
13'Gwarna
-
15'Ratajczaka
-
16'Aleje Marcinkowskiego
-
18'Wrocławska
-
19'Pl. Bernardyński
-
20'Most Św. Rocha
-
21'Politechnika
-
22'Kórnicka
-
23'Polanka
-
24'Łacina
-
25'Os. Tysiąclecia
-
26'Os. Lecha
-
28'Piaśnicka Rynek
-
29'Piaśnicka/Kurlandzka
-
30'Szwedzka
-
31'Szwajcarska
-
32'Franowo
Dni robocze
3 | - |
4 | 55 |
5 | 09 24 38 53 |
6 | 08 21 31 41 51 |
7 | 01 11 21 31 41 51 |
8 | 01 11 21 31 41 51 |
9 | 01 11 23 38 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 08 23 38 53 |
13 | 08 21 31 41 51 |
14 | 01 11 21 31 41 51 |
15 | 01 11 21 31 41 51 |
16 | 01 11 21 31 41 51 |
17 | 01 11 21 31 41 51 |
18 | 01 11 21 31 49 |
19 | 09 15 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 15 29 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych