Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
4'Most Teatralny
-
6'Fredry
-
7'Gwarna
-
9'Ratajczaka
-
10'Aleje Marcinkowskiego
-
12'Wrocławska
-
13'Pl. Bernardyński
-
14'Most Św. Rocha
-
15'Politechnika
-
16'Kórnicka
-
17'Polanka
-
18'Łacina
-
19'Os. Tysiąclecia
-
20'Os. Lecha
-
22'Piaśnicka Rynek
-
23'Piaśnicka/Kurlandzka
-
24'Szwedzka
-
25'Szwajcarska
-
26'Franowo
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 01 15 30 45 |
6 | 00 15 28 38 48 58 |
7 | 08 18 28 38 48 58 |
8 | 08 18 28 38 48 58 |
9 | 08 18 30 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 28 38 48 58 |
14 | 08 18 28 38 48 58 |
15 | 08 18 28 38 48 58 |
16 | 08 18 28 38 48 58 |
17 | 08 18 28 38 48 58 |
18 | 08 18 28 38 56 |
19 | 15 21 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 21 35 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych