Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Bałtyk
-
-Matejki
-
-Wojskowa
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Ostroroga
-
-Grochowska
-
1'Drzewieckiego
-
2'Stadion Miejski
-
3'Węgorka
-
4'Rondo Skubiszewskiego
-
5'Budziszyńska
-
6'Budziszyńska
Dni robocze
3 | - |
4 | 49 |
5 | 01 06 20 35 50 |
6 | 00 05 15 20 35 46 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 06 16 26 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 15 20 35 46 56 |
14 | 06 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 36 46 58 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 29w 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 43 |
5 | 03 17 37 57 |
6 | 17 37 57 |
7 | 17 37 57 |
8 | 17 37 57 |
9 | 17 37 57 |
10 | 17 37 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 17 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 29 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 01 18 48 |
7 | 18 48 |
8 | 18 48 |
9 | 18 48 |
10 | 17 37 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 17 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 29 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Roosevelta - Bukowska - Grunwaldzka - BUDZISZYŃSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski ego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Rondo Nowaka-Jeziorańskie go
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku